Biz

İnsan hayatının sağlıklı şekilde devam edebilmesi için birtakım yeterliliklerin bulunması gerekir ve bunun için çeşitli sağlık merkezlerinden destek alınmalı, modern tıbbın ve bilimin verilerinden faydalanılmalıdır. Fizyoterapist Tuğba Karakuş olarak bizler de Okan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünde edindiğimiz bilgileri, deneyimleri ve tecrübeleri siz değerli hastalarımızla buluşturmak, yaşam standartlarınızı arttırmak, daha sağlıklı ve daha konforlu bir hayat sürmenize yardımcı olmak için yola çıktık.

Hizmet verdiğimiz alan her gün yeni gelişmelere sahne olmaktadır. Bizler her zaman en iyi ve en güncel tedavi yöntemlerini kullanabilmek adına sadece üniversite dönemimizde öğrendiğimizle yetinmiyor, gelişmeleri yakından izliyoruz. Fizyoterapi ve rehabilitasyon alanında dünyanın en uzak noktalarında dahi ortaya çıkan başarılı çalışmaları kısa sürede merkezimize dahil ediyoruz. Schroth Metodu sertifikası ve daha onlarca sertifikaya sahip bulunuyoruz. Bu noktada Şanlıurfa Schroth tedavi yöntemi başta olmak üzere uygulamalarımızı şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Schroth
  • 3d Skolyoz
  • Fizyoterapi
  • Duruş bozuklukları
  • Pilates
  • Klinik pilates
  • Reformer pilates
  • Manuel terapi

Uygulamalarımızın her birisinin farklı detayları ve yöntemleri vardır. Aynı zamanda alt kategorileri bulunmaktadır ve bu yönüyle merkezimizde sizleri onlarca farklı tedavi yöntemi beklemektedir. Her insan özeldir ve bu özel olma hali hastalık, rahatsızlık durumlarında da kendini gösterir. Bu nedenle herkese uygulanacak tedavi yöntemleri ve sıklıkları farklıdır. Bunun tespiti gerekli muayeneler ve tetkikler sonucunda belirlenecektir. Sizler için hangi tedavi uygulamasının ya da uygulamalarının hangi sıklıkla yapılacağını gerekli incelemelerle yapıyor, en kısa sürede ve kalıcılığı yüksek tedaviler uyguluyoruz.

Misyonumuz

Fizyoterapi ve rehabilitasyon merkezi olarak daima başarıyı sürdürülebilir ve geliştirilebilir kılmaya çalışıyoruz. Başarılarımızın hem bizlere hem de hastalarımıza katma değer sağlaması adına tedavi yöntemlerimizde, insan ilişkilerinde ve diğer hizmetlerimizde en kaliteliyi yakalayabilme gayesindeyiz.

Vizyonumuz

Fizyoterapi ve rehabilitasyonla alakalı sürekli gelişen ve değişen uygulamaları, teknolojileri ve ürünleri bütün seçenekleriyle takip ediyoruz. Değerlendirmelerini yapıyor ve hastalarımıza en uygun olanını çözüm önerileri olarak sunuyoruz. Kaliteden, güler yüzden ve süreklilikten ödün vermeyerek hastalarımızın hem bedenen hem de ruhen daha sağlıklı bir hayata dönmelerine yardımcı oluyor, bunu sürekli kılmaya çabalıyoruz.

Hemen İletişime Geçin